strzelanka z gliny celuje w gołębia

August 12, 2021
najnowsze wiadomości o firmie strzelanka z gliny celuje w gołębia

Tarcze gliniane strzeleckie Wuxi Holly's Environment są wykonane z mieszanki smoły i sproszkowanego wapienia, aby osiągnąć ten rachunek trwałości i kruchości, aby łamać się po trafieniu kilkoma śrutami. Istnieją cele biodegradowalne, które z czasem rozpuszczają się w glebie.
Wuxi Holly's Safety Clay Pigeon Target jest przyjazny dla środowiska i nietoksyczny.Te kolorowe tarcze strzeleckie są łatwe w użyciu i dobrze widoczne w powietrzu. Tarcza z glinką bezpieczeństwa zawiera proszek fluorescencyjny, który wybucha w postaci chmurki po trafieniu w cel.Safety Clay Pigeon Target ma świetny efekt wizualny. Nie ma obaw o zaśmiecanie pola lub strzelnicy.Biodegradowalna tarcza do strzelania do gliny, stworzona do strzelania pułapkami, rzutkami, rzutkami sportowymi lub strzelania rekreacyjnego, może być używana zarówno w ręcznych, jak i automatycznych pułapkach. dużo, aby zabawa trwała przez cały dzień. Wykorzystaj je, aby poprawić koordynację wzrokowo-ruchową podczas celowania w ruchomy cel. Cel gliniany przyniesie korzyści i wyostrzy również inne umiejętności łowieckie.
Wuxi Holly jest pionierem w zakresie ochrony środowiska w docelowej branży. Staramy się pogodzić zaangażowanie ekologiczne z celami wysokiego poziomu.
Ponadto używamy naturalnych pigmentów, które spełniają normy środowiskowe. Są niezwykle wydajne i są obecnie wykorzystywane w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach. Wreszcie wszystkie nasze opakowania są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu.
Cel gliniany do strzelania do środowiska to nowy rodzaj degradowalnego celu glinianego, który został opracowany w celu zastąpienia asfaltu, celu z materiału żywicznego na istniejącym rynku.
Nasze gliniane cele mają stabilną trajektorię lotu, silny opór wiatru i przyciągające wzrok kolory, mogą pomóc sportowcowi osiągnąć pełny potencjał, w porównaniu z innymi celami na boisku, nasze cele są degradowalne i ekologiczne, nasze cele były już używane w wielu zawodach krajowych i mają zostały dobrze przyjęte przez sportowców i trenerów, a także zagranicznych użytkowników i przedsiębiorstwa, stopniowo zaczęliśmy promować międzynarodowe modele sprzedaży.
Oprócz tarczy z gliny nasza firma posiada również inne produkty sportowe i rozrywkowe, takie jak mata na bieżnię, podkładka pod sztangę, z uchwytu, mata do jogi i wyrzutnia z gliny.