Wuxi Holly International Trading Co. Ltd

  • Chiny Wuxi Holly International Trading Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Wuxi Holly International Trading Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Wuxi Holly International Trading Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Wuxi Holly International Trading Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Wuxi Holly International Trading Co. Ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: WXHOLLY
Ilość pracowników: 20~50
Coroczne wyprzedaże: 1000000-2000000
Rok założenia: 2012
pc Export: 60% - 70%

Wprowadzenie

WUXI HOLLY INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.znajduje się w Yixing, Jiangsu w Chinach.Przylega do Szanghaju, który jest gospodarczym, finansowym i handlowym centrum Chin.

Założona w 2012 roku firma Holly jest krajowym prekursorem w dostarczaniu różnego rodzaju artykułów sportowych i produktów do fitnessu.Zgodnie z zasadą „Klient przede wszystkim” nasza firma rozwinęła się w kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące produkcję, handel, projektowanie i serwis.Po latach poszukiwań i praktyki stworzyliśmy kompletny naukowy system jakości oraz doskonały system obsługi posprzedażowej.

Obecnie nasze produkty eksportujemy do ponad 60 krajów i regionów, w tym Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej i Południowej, Afryki i tak dalej.Przez lata większość naszych klientów cieszy się zaufaniem i zadowoleniem z zagranicy.

Holly Group kładzie nacisk na „zorientowanie na rynek, przede wszystkim klient i kredyt”.Opierając się na otwartej i uważnej mentalności, tęsknimy za wizytami i wskazówkami klientów z kraju i zagranicy.

Historia

Założona w 2012 roku firma Holly jest krajowym prekursorem w dostarczaniu różnego rodzaju artykułów sportowych i produktów do fitnessu. Zgodnie z zasadą „Klient przede wszystkim” nasza firma rozwinęła się w kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące produkcję, handel, projektowanie i serwis.

Usługa

Kompleksowe przedsięwzięcie integrujące produkcję, handel, projektowanie i serwis.

Nasz zespół

Po latach eksploracji i praktyki stworzyliśmy kompletny naukowy system jakości oraz doskonały system obsługi posprzedażowej. Obecnie nasze produkty eksportujemy do ponad 60 krajów i regionów, w tym Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej i Południowej, Afryki i tak dalej. Przez lata zdobyliśmy zaufanie i uznanie większości naszych klientów z zagranicy. Holly Group kładzie nacisk na „zorientowanie na rynek, przede wszystkim klient i kredyt”. Opierając się na otwartej i uważnej mentalności, tęsknimy za wizytami i wskazówkami klientów z kraju i zagranicy.

Zostaw wiadomość